Tekzen

Tekzen


IyaşPark Avm Tekzen Telefon: +90 246 227 60 00

genelbanner

TÜRKİYE’NİN EN YAYGIN EV GÜZELLEŞTİRME MERKEZİ

Tekzen, kuruluşundan bu yana doğru hedef ve stratejilerle hem ülke ekonomisine katkı hem de binlerce kişiye istihdam sağlamaktadır.

“Yapı Market Sektörünün En Büyük Satış Alanına Sahip Marka” ve “En Yaygın Yapı Market Zinciri” unvanlarını elinde bulunduran Tekzen, Avrupa DIY Perakende Birliği EDRA’nın Türkiye’deki tek üyesidir.

 

 

EN KÖKLÜ, EN YAYGIN ve %100 YERLİ

1995 yılında İstanbul Merter’de açtığı ilk mağazasıyla “Kendin Yap” (DIY – Do İt Yourself) konseptini ülkemize getiren Tekzen, bu sayede ülkemizi yepyeni bir sektörle tanıştırdı.

Bugün Tekzen, 59 ilde bulunan 138 mağazayla yerli ve yabancı binlerce ürünü uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle müşterilerine sunuyor.

%100 yerli sermaye ile çalışan Tekzen, Türkiye’nin ardından, Romanya ve Kıbrıs’ta açtığı mağazalarıyla sektörde yurt dışına açılan ilk yerli marka unvanını da kazandı. Yurt genelinde toplam 242.000 m2‘lik satış alanına sahip Tekzen mağazalarında mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, beyaz eşyadan hırdavata ev, bahçe, ofis ve tüm yaşam alanları için on binlerce ürün bulunuyor.

Mağaza ağını, Tekzen Express’ler ile genişleten Tekzen; her yıl 40 milyondan fazla müşteriyi ağırlarken, 2006 yılında faaliyete geçirdiği tekzen.com.tr sanal mağazası ile de 250 bin çeşit ürünü en hızlı, en güvenilir yoldan Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor.

 

2006 yılında www.tekzen.com.tr – sanal mağazasını faaliyete geçiren Tekzen, bugün itibariyle tam 250 bin çeşit ürünü en hızlı, en güvenilir yoldan Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor. tekzen.com.tr’yi her ay ortalama 6 milyon kullanıcı ziyaret ediyor. Dijital pazarlamada yeni trendleri takip eden Tekzen, mobil web sitesi, Android, IOS uyumlu aplikasyonları ve satış sonrası destek hizmetleri veren 444 85 96 çağrı merkeziyle müşterilerine her kanalda maksimum müşteri memnuniyeti yaşatmak için çalışıyor.

 

 

Tekzen ile ilgili haberler