Sevgililer Günü Hediyeniz Karaca’dan

1917’den beri varlığıyla gelenekselleşen hediye seçenekleri arasında yerini almayı başarmış Karaca, 2016 sonbahar-kış koleksiyonu ile sevgililer gününde gelenekselden moderne uzanan özel tasarımlarıyla sevdiğiniz için en özel hediye olmaya devam ediyor. Karaca, kadın ve erkek için oluşturduğu eşsiz koleksiyonuyla sevgiliniz ve sizin için ultra özgür ve romantik tasarımlara imza atıyor.Özenli ton araştırmalarıyla ortaya çıkan pastel tonlar tüm koleksiyona yayılarak kendine güvenen tutkulu Karaca bireyini ortaya çıkarıyor. Yüz yıldır anneannelerinizin dedelerinize hediye ettiği Karaca, sevgiliniz için İtalyan tasarımcıların hayal dünyasında şekillenerek aşkınıza tanıklık etmeye devam ediyor. Üstelik %60’a varan indirim ile.

Vazgeçilemeyen Karaca Trikoları

Yüz yıllık geçmişiyle her yıl en anlamlı hediye seçenekleri sunan Çift Geyik Karaca yüzlerce alternatifiyle sevgilinizin tarzına en uygun hediyeyi sunuyor. Karaca’nın imzası haline gelmiş %100 yün ve Luxury serisinin en önemli parçası Kaşmir & İpek trikolar çok hafif sadece 170 gram. Gerçek tüy hafifliğinde ve hoş bir yumuşaklığa sahip olan bu trikolar dünyada lüksün simgesi Loro Pianna iplikleri ile Çift Geyik Karaca’nın 100 yıllık deneyiminin harmanlanmasıyla oluşturuluyor.Kaşmir & İpek trikolar Moğolistan yaylalarında yetişen kaşmir keçisinden elde edilen incecik ipeksi yün ile saflığı deneyimlemenize olanak sağlıyor. Üstelik şimdi iki triko alana %50 indirim seçeneği ile…

Karaca’dan Ayrılmaz Setler

Cüzdan, kemer ve kartlıklarda yüzde yüz deri kullanan karaca özel olarak tasarlanmış şık kutusunda bu üçlüyü bir araya getirerek değeri eskimeyecek hediye alternatifleri arasında yer alıyor. İş hayatında yer alan erkekler için gömlek kravat ve kol düğmesi seti, hediye seçiminde bir adım öne çıkıyor. Tüm bunlar yine özel tasarlanmış hediye kutularında sunulmasıyla beklenmedik sürprizler yapmanızı sağlıyor.

Kaşmirin Karşı Konulamaz saflığı

Yılın en soğuk olduğu bu dönemde tartışılmaz en şık hediyelerden biri yüzde yüz kaşmir kaşkollar…

Kaşmir, nadir elde ediliyor olmasından dolayı gram ile satılan bir yündür. Bu özelliklerinden ve yumuşacık hissinden dolayı zenginliği, kaliteyi ve şıklığı simgeleyen kaşkollar, 14 Şubat’ta sevdiklerinize vereceğiniz en güzel hediyelerin başında geliyor.

Beraber olmadığınız anlarda bile sıcaklığınızı hissettirecek kaşmir unisex kaşkollar birlikteliğin uyumunu en şık haliyle Karaca severlere sunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir