Karaca’dan Evlilik Koleksiyonu

Smokinler Çift Geyik Karaca ve Toss’un elinde yeniden şekillendi

Kültürümüzde düğünlerin her zaman ayrı bir yeri olduğundan bireyler bu günde şık görünebilecekleri giysiler tercih ederler. Düğün denince her ne kadar akla gelin gelse de damatlarda gün geçtikçe giyimlerine önem gösterir hale geldiler.Erkeklerin bu özel günde tartışmasız en özenli ve şık kıyafeti olan smokin Çift Geyik Karaca ve Toss’un elinde yeniden şekillendi.  Diğer takım elbiselerden farklı ve şık detaylarla tasarlanan Karaca’nın ‘Ceremony koleksiyon’u kaliteli modayı seven ve bu özel günde de şık görünmeyi tercih eden erkekler için üretildi. 100 yıllık Karaca, deneyimiyle ve genç erkek markası TOSS’un inovatif yaklaşımı ile smokinlere farklı bir bakış açısı kattı.Özel davet ve düğünlerde smokin ile göz kamaştıran, sonrasında saten yakasının özel terziler eşliğinde çıkartılmasıyla şık bir takım elbiseye dönüşen Ceremony koleksiyonu şık görünmek isteyen beylerin tercihleri arasına girdi.Ayrıca smokinden sonra şık takım elbiseye dönüşebilen takımlar gibi gerektiğinde manşetli gerektiğinde normal düğmeli olarak kullanılabilen çok fonksiyonlu gömlekleri beğenilere sundu.

Smokinde kombinler ön planda

Karaca’nın genç erkek markası Toss’da smokinler iki renkle kombinlendi. Siyah lacivert ve siyah bordo renklerinde tasarlanan smokinler, tek renk tercih etmek istemeyen erkeklere yeni bir seçenek sundu.

Yakalar çiçek açıyor

Yaka çiçekleriyle erkekler de en az gelinler kadar şık.

Smokinlerin yakasında kullanılan mendilin yanı sıra bu sene yaka çiçekleri daha çok göze çarpıyor. Özel olarak hazırlanan yaka çiçekleri, gelin çiçeğine ve seçilen smokine uyarlanabilecek birçok renkte İtalyan dokunuşuyla tasarlandı.

Davetlilere de Karaca

Gelin ile Damat’ın şık olduğu kadar davetlilerinde şık olmaya özen gösterdiği özel bir gün olan düğünler, gözleri her zaman üzerinde hissetmek isteyen stil sahibi kadınlara da tercih sundu. Abiye olarak kullanılabilecek yavruağzı, mavi gibi yazın en hoş renklerinin kullanıldığı dantel elbiselerin yanı sıra büyük beden olarak tasarlanan siyah dantelli elbise de Karaca müşterisinin beğenisine sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir