Kanz İlkbahar/Yaz koleksiyonuyla miniklerin gardıropları çiçek açıyor…

Renkli baskılar ve son moda tasarımlarla göz dolduran Kanz koleksiyonları miniklerin yaz rüyalarını süslüyor… Canlı, eğlenceli ve neşeli modelleriyle çocukların beğenisini kazanan Kanz’ın, 2015 İlkbahar/Yaz sezonuna ait renkli koleksiyonunu siz de çok seveceksiniz.

Küçük hanımlar için hazırlanan koleksiyonlarda parlak pembeler, mercanlar, sarılar, gökyüzü mavileri ve doğadan ilham alan yeşil renkler baskınken, yakışıklı beylerin ilgisini çekecek modellerin renk tualinde ise; kırmızı, lacivert, açık turuncu, yeşil, parlak mavi ve sarı tonlar hakim.

Kız çocuklarına özel hazırlanan kıyafetlerde göze çarpan parçalar arasında günlük bluzlar, işlemeli ve örme hırkalar, baskılı denimler yer alıyor. Yazı desenli t-shirtler ve renkli denimler ise erkek çocukları için öne çıkan modeller arasında.

Rahat, özgür ve stil sahibi tarzıyla dünya çocuk modasının öncü markası Kanz koleksiyonlarında, 0-12 yaş çocuklar için aradığınız her şey var! Hepsi ve daha fazlasına Yaz gelmeden sahip olmak için Iyaşpark AVM Kanz mağazasına uğramanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir