Batik Yeni Sezonda Özgün ve Feminen Tasarımlara İmza Atıyor!

we

Batik, 2014-2015 sonbahar/kış koleksiyonu ile sezona iddialı bir giriş yapıyor. Özgün ve feminen çizgisiyle şehirli kadınlara farklı seçenekler sunan Batik, birçok özgün temadan oluşan koleksiyonu ile şehirde moda rüzgarları estirecek.

Kadın hazır giyimin öncü markası Batik, 2014-2015 sonbahar kış sezonuna; elit,  feminen ve şık tasarımları ile kapılarını aralıyor.Desenlerin adeta 2014-15 sonbahar kışını ele geçirdiği sezonda; kış çiçekleri, kusursuz kontrastlar, kaz ayakları, geometrik formlar, tribal desenler, kolajlar ve çizgiler, atmosfer desenleri, leopar ve hayvan baskıları, kış masalını tanımlayan ağaç ve doğa baskıları ile Batik kışa hızlı bir giriş yapıyor.Kış aylarının vazgeçilmezi trikolar Batik’in koleksiyonunun hit parçaları arasında yer alırken,romantik danteller,  iddialı şifonlar, maskülen elbiseler, boy boy etekler, oversize kaban, kazak ve elbiseler ile upuzun mantolar moda dünyasını etkisi altına alıyor. Sıcak portakal turuncuları, iddialı kırmızılar, elegan gri, klasik devetüyü ve taba, asil bordo, eğlenceli sülfür sarılar, romantik pembeler, sakin pastel maviler ve her daim vazgeçilemez siyah & beyaz ikilisiyle Batik’te yeni sezonda renkleri koleksiyonuna cesurca yansıtıyor.

Batik’in 4 ana başlıkta toplandığı koleksiyonu, “Yeni Bohem” temasıyla kapılarını aralayarak, kış tonlamalarıyla sülfür sarıları  ve toprak tonlarıyla giriş yapıyor. 60’ların esintilerini iyiden iyiye hissettiren “Mis Mod”, başlı başına bir renk öyküsüne tanıklık ederken,”Lux Gündelik”  temasında, koza formları ve volümlü şekiller,  lüks kumaşlarla stilize ediliyor.  Cesur ve parlak renklerin özgürce kullanıldığı “Kentli” teması sokak modasını etkisi altına alırken, tüm temalarda kullanılan geniş renk paleti Batik kadınına günün her saati şıklık vaat ediyor.

Batik, sonbahar/ kış sezonunda tüm ihtişamı ve sürprizleriyle kadınların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir