Evinizin Minik Sahiplerini English Home’la Mutlu Edin

English Home’un 23 Nisan “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” için hazırladığı özel desenleriyle “Miniklerin Renkli Dünyası” teması tüm mağazalarında!
Çocukların eğlenirken hayal gücünü geliştirecek özgün desenlerle tasarlanmış sağlıklı ve birbirinden eğlenceli tema ürünlerini keşfedin.

Bebe pançolarından nakışlı penye su geçirmez bebe alt açma bezlerine,  pamuklu atletlerden bebe bodylerine yumuşacık ve özel tasarımlı ürünler “Miniklerin Renkli Dünyası” temasında.

Gökyüzünün eğlenceli dünyasına merhaba deyin!

Temada yer alan bulut temalı; ahşap raflar, askılıklar, yumuşacık yastıklar,  bebe battaniyeleri ve kokulu sabunlar ile gökyüzünün eğlenceli dünyasına merhaba deyin.

Özel sloganlarla tasarlanmış banyo setleri ve diş fırçalıkları ile çocuklarınızın banyo zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Tahterevalli ve eğitici bloklar ise çocuklarınızla tatil zamanında keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak.

Sınırlı sayıda üretilen tema ürünlerine ulaşmak için; 310’ü aşkın mağazasından size en yakın olanını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz English Home online mağazasına ulaşabilir, mobil uygulamamızı indirerek kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Toplam 0 Oy
0

Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın:

+ = Verify Human or Spambot ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir