Polaris ile çocuklar her mevsim çok renkli!

Rahatlığı ve şıklığı, her tarza hitap eden modellerle sunan Polaris, Çocuk Koleksiyonu ile her mevsimi rengarenk karşılıyor. Ayak sağlığını ön plana çıkaran modellerden oluşan Polaris’in Sonbahar/Kış Çocuk Koleksiyonu, taşlar, kapitoneler, kamuflaj etkileri, kürk detayları ve daha birçok dikkat çekici detayla farkını konuşturuyor.

Ayak sağlığını ön planda tutan fonksiyonel ayakkabı alternatifleriyle Polaris sonbaharda tüm çocukların vazgeçilmezi olacak. Kız çocuklarda pembe, fuşya, kırmızı tonları ön plana çıkarken; erkek çocuklarda bej, lacivert, mavi, gri tonların koleksiyonun temelini oluşturuyor. Yeni doğan döneminden başlayarak yetişkinliğe kadar olan dönemi kapsayan Polaris’in Çocuk Koleksiyonu’nda trendleri yansıtan ve her zevke hitap eden modelleri bulmak mümkün.

Çocuklar sonbahara hazır…

Okul sezonunun başladığı sonbahar aylarında yeni sezon alışverişleri de yapılmaya başlıyor. Polaris’in sonbahara özel modelleri arasında babetler, loaferlar ve spor ayakkabılar yer alıyor. Babetlere hareket katan boncuk ve fiyonk kız çocukların bayılacağı güzellikte! Günün her saatinde çocuklara rahatlık sunan spor ayakkabı modelleri de Polaris koleksiyonunda geniş yer tutuyor. Simler, kalpler, çiçekler, renkli bağcıklar ve şerit detayları tüm çocuklara hem sportif hem de göz alıcı adımlar sunuyor. Erkek çocuklar için ise özellikle spor modellerde kullanılan kirli görünümlü tabanlar ve kamuflaj etkileri de küçük beylerin adımlarına hava katacak nitelikte! Araba baskılı modeller de macera tutkunu minik beyler için dikkat çekici seçenekler arasında yer alıyor.

Kış aylarında adımlar Polaris ile atılıyor

Polaris’in kış koleksiyonu şık detaylarla farklılaşan bot ve çizmelerle tüm çocuklara hayallerindeki modelleri sunuyor. Kalın tabanlar, tekstil detayları, eskitilmiş görünümler, zımbalar, parlak etkiler, simler, yıldız ve kalp baskıları, çiçek desenleri, zincir detayları ve daha birçok dikkat çekici detayla zenginleşen Polaris, renkli ve göz alıcı modellerle çocukların hayatına hareket katıyor. Kız çocuk koleksiyonunda ön plana çıkan detaylardan olan parıltılı taşlar; hem botlarda hem de çizmelerde kendini gösteriyor. Kürklü modeller soğuk havalar için sıcacık bir alternatif olurken rock havası estiren zincir detaylı modeller stil sahibi çocuklar için ideal! Kapitone ve büzgü detayları ile kalın tabanlar da sezon modasını çocuklarla buluşturuyor.

Ev içi grubunda yer alan patikler, panduflar ve ev botları eğlenceli desenlerle ev içinde de çocukların ayaklarını sıcacık tutuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir