Iyaşpark’ta Bomba Gibi Ramazan Şenlikleri

Iyaşpark AVM Ramazan ayına hazır. 11 Ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in gelmesiyle birlikte Isparta ve bölgenin nezih yaşam alanı Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde birbirinden renkli ve nostaljik etkinlikler hazırlandı.

Bu özel ayın manevi  atmosferini ziyaretçilerine yaşatabilmek amacıyla 05 Haziran Pazar günü başlayıp, 26 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek olan etkinlikler planlayan Iyaşpark AVM her yıl olduğu gibi bu yılda Isparta ve bölge halkı için çekim merkezi haline geliyor. Her yıl Ramazan ayında Isparta Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde düzenlenen iftar programları ile eski ramazanlar yeniden yaşanıyor. Bu yıl da  Ramazan ayı boyunca her akşam iftar saatinde fasıl dinletisi eşliğinde iftarlar yapılacak. Hafta sonlarında ise birbirinden neşeli özlenen Ramazan eğlenceleri Iyaşpark AVM’de sizlerle buluşuyor. Kafkas ekibi gösterileri, halk oyunları gösterileri, semazen ekibi gösterileri, ilizyon gösterileri, otantik Showlar, tahta bacak gösterisi, Bahattin jonglör Show, çocuk oyunları ve mini sirk gösterisi ile özlediğiniz Ramazan eğlencelerini Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde yaşayacaksınız. Ayrıca fast food firmaları tarafından da Ramazan ayına özel eşsiz iftar menüleri hazırlandı. Iyaşpark AVM  iftar davetlerinize ayrıcalık katacak.

Ramazan ayı boyunca Iyaşpark AVM’de yapılacak olan gösteri programı aşağıdaki şekilde olacak:

05 HAZİRAN PAZAR SAAT: 15.30’da  SEMAZEN GÖSTERİSİ

11 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT: 15.30’da  KAFKAS EKİBİ GÖSTERİSİ

12 HAZİRAN PAZAR SAAT: 15.30’da  İLİZYON GÖSTERİSİ, HALK OYUNLARI

18 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT: 15.30’da  OTANTİK SHOW

19 HAZİRAN PAZAR SAAT: 15.30’da  MİNİ SİRK ÇOCUK OYUNLARI, TAHTA BACAK SHOW, JONGLÖR BAHATTİN, SİHİR SHOW

25 HAZİRAN CUMARTESİ  SAAT: 15.30’da  SEMAZEN GÖSTERİSİ

26 HAZİRAN PAZAR  SAAT:15.30’da KAFKAS EKİBİ GÖSTERİSİ

Isparta Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, her zaman olduğu gibi Ramazan ayında da tüm bölge halkını kaliteye ve eğlenceye davet ediyor.

Toplam 0 Oy
0

Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın:

+ = Verify Human or Spambot ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir