Iyaşpark’ta 30 Gün 30 Gece Dolu Dolu Eğlence…

      11 Ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in gelmesiyle birlikte Isparta ve bölgenin nezih yaşam alanı Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde birbirinden renkli ve nostaljik etkinlikler hazırlandı.

Bu özel ayın manevi  atmosferini ziyaretçilerine yaşatabilmek amacıyla 20 Haziran Cumartesi günü başlayıp, 05 Temmuz Pazar gününe kadar devam edecek olan etkinlikler planlayan Iyaşpark AVM her yıl olduğu gibi bu yılda Isparta ve bölge halkı için çekim merkezi haline geliyor. Her yıl Ramazan ayında Isparta Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde düzenlenen iftar programları ile eski ramazanlar yeniden yaşanıyor. Bu yıl da  Ramazan ayı boyunca her akşam iftar saatinde fasıl dinletisi eşliğinde iftarlar yapılacak. Hafta sonlarında ise birbirinden eğlenceli özlenen Ramazan eğlenceleri Iyaşpark AVM’de sizlerle buluşuyor. Kafkas ekibi gösterileri, semazen ekibi gösterileri, Hacivat&Karagöz gösterileri, Kılıç-Kalkan ekibi gösterileri, ayrıca bu yıl ilk kez Iyaşpark AVM’ye misafir olacak. Yetenek Sizsiniz Yarışması ile ün kazanan Konya Kaşıks ekibinin eşsiz gösterileri ve M.Özcan Güneşdoğdu tarafından sergilenecek olan Kum Sanatı gösterisi ile özlediğiniz Ramazan eğlencelerini Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde yaşayacaksınız.

Ramazan ayı boyunca Iyaşpark AVM’de yapılacak olan gösteri programı aşağıdaki şekilde olacak:

20 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT: 15.30’da   Abdullah Beyhan SEMAZEN GÖSTERİSİ

21 HAZİRAN PAZAR SAAT: 15.30’da  SEMAZEN  GÖSTERİSİ

26 HAZİRAN CUMA SAAT: 15.30’da  M.Özcan Güneşdoğdu KUM SANATI

27 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT: 15.30’da  KILIÇ-KALKAN EKİBİ GÖSTERİSİ

28 HAZİRAN PAZAR SAAT: 15.30’da  KONYA KAŞIKS EKİBİ GÖSTERİSİ

03 TEMMUZ CUMA SAAT: 15.30’da  HACİVAT&KARAGÖZ GÖSTERİSİ

04 TEMMUZ CUMARTESİ SAAT: 15.30’da  KAFKAS HALK DANSLARI

05 TEMMUZ PAZAR SAAT: 15.30’da  SEMAZEN GÖSTERİSİ

Isparta Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, her zaman olduğu gibi Ramazan ayında da tüm bölge halkını kaliteye ve eğlenceye davet ediyor.

Toplam 0 Oy
0

Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın:

+ = Verify Human or Spambot ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir