Iyaşpark AVM’de Anneler Hem Eğlendi Hem Kazandı

ANNELER HEM EĞLENDİ HEM KAZANDI!

Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi tüm özel günlerde olduğu gibi Anneler Gününde de sevgili annelerimizi unutmadı. Düzenlenen birbirinden heyecanlı yarışmalar ile tüm anneler ve ziyaretçiler coşkulu anlar yaşadı.

ANNELER YARIŞTI!

Düzenlenen yarışmaya 30 yarışmacı anne katıldı. Yarışmada öncelik olarak Pinpon Oyunu oynandı. Ardından bardak kaydırma oyunu ve çiğ köfte yeme yarışması yapıldı. Bu yarışmalar sonucu finale kalan beş anne arasında final oyunu olan Pasta Süsleme Yarışması başladı. Jüri tarafından pastalar değerlendirilerek puan verildi. Bu değerlendirme sonucu ilk beş sıralaması belirlenerek annelere ödülleri verildi. Sponsor firmalarımız olan Tekzen, Hummel, Boyner, Watsons, Fotocopy Center, Çiğköftem, İksir Parfüm, Procter&Gamble, Başer(ABC), Viking Temizlik, Lila Kağıt, J&J, Girişim, Banat, Vileda, Unılever, Hayat Kimya, Papilion firmalarımızın katkılarıyla gerçekleşen etkinliğimize yoğun katılım gerçekleşti.

Yarışma da dereceye giren isimler şöyle:

1.Ayşe Polat

2.Zeynep Mert

3.Döndü Tokgöz

4.Yazgül Akkoç

5.İlkay Üreyen

ÖDÜLLER ANNELERİ SEVİNDİRDİ

Yarışma sonucunda yarışmaya katılarak elenen tüm annelere Iyaş tarafından hazırlanan hediye paketleri dağıtıldı. Dereceye giren yarışmacılar ve ödülleri ise şöyle:

ÖDÜLLER

1.Gr.Altın+Tekzen Yemek Tk.+Hummel Hed.Pk + Watsons Hediye Pk.

2.TekzenYemek Tk+Hummel Hed.Pk+Watsons Hed.Pk+ Fotocopy Center 25 TL Hed.Çeki

3.Tekzen Yemek Tk.+Hummel Hed. Pk.+Watsons Hed.Pk.

4. Hummel Hed.Pk.+Watsons Hed.Pk.+ Fotocopy Center 50 TL Hed.Çeki

5. Hummel Hed.Pk+Watsons Hed.Pk+ Fotocopy Center 25 TL Hed.Çeki

Programın sonunda yarışmaya katılan tüm annelerle birlikte sahnede fotoğraf çekilerek yarışma coşkulu bir şekilde sona erdi. Yarışmanın ardından Anneler Gününe özel koro dinletisi de ziyaretçiler tarafından beğeni ile izlendi.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Toplam 0 Oy
0

Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın:

+ = Verify Human or Spambot ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir