Yenişarbademli’nin El Emeği Iyaşpark ta

 

Isparta Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi çok anlamlı bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor. 16 Ocak Cuma saat 13.00’te gerçekleştirilen sergi açılışına başta Sayın Vali Vahdettin Özkan, Yenişarbademli İlçe Kaymakamı İhsan Erdurucan, Iyaş A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenol, Iyaşpark AVM Genel Müdürü Celalettin Çalış olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Sergide birbirinden güzel ahşap işlemeciliği, süsleme sanatı, ahşap boyama ürünlerinden oluşan ürünler bulunmakta. Yenişarbademli Kaymakamlığı KADEM projesi kapsamında açılan kurslarda Kadınlarımızın El Emeği göz nuru ile yapmış oldukları eserler Isparta IYAŞ PARK AVM Giriş Katı Sergi Salonunda 16-17-18 Ocak Cuma Cumartesi ve Pazar günleri ziyaret edilebilecek aynı zamanda ürünlerin satışları yapılacaktır.

Sayın Vali’mizden Geçmiş Olsun Ziyareti

Sayın Vali Vahdettin Özkan sergi açılışının ardından Iyaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenol ile birlikte alışveriş merkezinin fast food bölümünü ziyaret ederek hem firma sahiplerine hem de müşterilere yaşanan üzücü kazadan dolayı geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Express Gazetesi 19.01.2015

Express Gazetesi 19.01.2015

Manşet Gazetesi 19.01.2015

Manşet Gazetesi 19.01.2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir