Toyzz Shop Artık Iyaşpark’ta

Toyzz Shop Iyaşpark AVM’de açıldı.

Toyzz Shop Çocukların Sevgisiyle Büyümeye Devam Ediyor

    Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop,  birbiri ardına açtığı mağazalarıyla büyümeye devam ediyor. Toyzz Shop 22 Ocak Cuma günü Isparta’daki ilk mağazasını Iyaşpark AVM’de açıyor.

Bebekler, arabalar, eğitici oyuncaklar, peluşlar gibi çocuklara yönelik oyuncakların yanı sıra “Hiç büyümeyen çocuklar” için de zengin ürün çeşidiyle Isparta’da neşe ve eğlencenin merkezi olacak Toyzz Shop, kapılarını Iyaşpark AVM’de eğlenmeyi seven herkes için açıyor.

Toyzz Shop’un Isparta’lı çocuklar ve aileleri için oyuncağın yeni adresi olacağını ileten Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, Isparta’daki yeni mağaza açılışı için Toyzz Shop ailesi olarak çok heyecanlı olduklarını da sözlerine ekledi

Toyzz Shop, 2001 yılında kurulmuş merkezi İstanbul’da olan, 1200’ün üzerinde çalışanı, Türkiye genelinde 41 ilde ve KKTC’de 150’yi aşkın mağazası ile hizmet veren % 100 yerli sermayeli lider oyuncak zinciridir.

 

 

Yorumlar (2)

  1. ismahan dedi ki:

    Toyzz shopp eleman aliniyomu aliniyosa sartlari neler calisma saati falan nedir ben is ariyorum ben sabah gelip aksam uzeri 5 gbi cikilcak is ariyom epilepsi hastsiyim ama 4 yildr olmuyom lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir