Moda Line Park Iyaşpark’ta

Moda line park artık Iyaşpark’ta açılışa özel indirimli fiyatları ile halkın hizmetinde.

1996 yılında kurulan ve Kadın Giyim sektörünün trend ürünlerini tek bir adreste buluşturan Moda Line Park olarak, Isparta’da müşterilerimizle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz.

Müşterilerimizin yoğun taleplerini değerlendirerek, mağazalaşma atağımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar ürünlerimizi mağaza konsepti ile en güzel şekilde sunmak için çalışıyor, yeni mağazalarımız ile bu vizyonumuzu daha da genişletiyoruz. Perakende sektöründeki 20 yıllık tecrübemizi, Antalya merkezli mağazalarımız ve online satış kanalımız ile taçlandıran markamız, 8. şubesiyle artık Isparta’da.

Isparta Iyaşpark AVM’nin giriş katında 190 metrekarelik alanda, kadın giyimin en yeni modellerini avantajlı fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. Mağazamız haftanın her günü saat 10:00 – 23:00 arasında hizmet verecektir.  Bu sayede bizi yakından takip eden Isparta müşterilerimizin yoğun talebini karşılamanın onurunu yaşayacağız. Yaptığımız her yeni yatırımda Moda Line Park’ın trend ürünlerini daha çok noktada müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Toplam 0 Oy
0

Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın:

+ = Verify Human or Spambot ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir