Iyaşpark AVM’de Sosyal Sorumluluk Projesi…

IYAŞ Yönetim Kurulu IYAŞ PARK AVM’de  Isparta Kamu Hastaneleri Birliği İl Genel Sekreterliği bünyesinde hizmet veren TRSM(Toplum Ruh Sağlığı Merkezi)’ni ağırladı…

      IYAŞ Yönetim Kurulu ,  IYAŞ PARK AVM’de  hizmet veren “Bolulu Hasan Usta(BHU)” ‘da Isparta Kamu Hastaneleri Birliği bünyesinde hizmet veren TRSM (Toplum Ruh Sağlığı Merkezi)’nin  hastaları için düzenlediği sosyal sorumluluk ve rehabilitasyon programları çerçevesinde kahvaltı organizasyonu ile ağırlandı.

Organizasyonda Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde tedavi gören hastalar, hekimler ve görevli sağlık personelleri de hazır bulundu.

Organizasyon ile ilgili  bir açıklama yapan Kurum Sorumlu  Hekimi Hanife AYDIN “Hastalarımızın rehabilitasyonu ile alakalı gerek merkezimizde gerekse Isparta’nın çeşitli yerlerinde bizlere destek veren sponsorlarımız vasıtasıyla merkezimiz dışında yaptığımız çalışmalarımız devam etmektedir. Bu kapsamda merkezimizde Halk Eğitimden destekli alanında uzman eğitmenlerimizle çeşitli kurslar düzenlemekteyiz.

Merkezimiz dışında ise; sinema, tiyatro, kahvaltı…vb. organizasyonlarla hastalarımıza çeşitli etkinlikler  düzenleyerek onların sosyalleşmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Bu çalışmalar kapsamında 27-28-29 Mart 2015 tarihinde IYAŞPARK AVM ev sahipliğinde hastalarımızın aktif olacağı bir açılış programı ile kermes düzenleyeceğiz. 27 Mart 2015  tarihinde saat 14:00 de yapacağımız kermesimizin açılışına tüm halkımızı da  sizlerin aracılığını  ile davet etmek istiyorum” dedi.objektif gzt. sf.5 26.03.2015 ıyasparkta sosyal sorumluluk projesiDemokrat Gazetesi 21.03.2015

Demokrat Gazetesi 21.03.2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir