Iyaşpark AVM’de Çocuklara Eğlence!

Iyaşpark  Alışveriş ve Yaşam Merkezi bir yeniliğe daha imza atıyor. Sosyal projeler kapsamında her  hafta sonu çocuklara özel etkinlikler düzenleniyor. Yılbaşına kadar her hafta sonu Cumartesi  ve Pazar günleri saat 15.00 ve 17.00’de olmak üzere iki seans halinde sahnelenecek etkinlikler çocukların oldukça ilgisini çekecek.

Birbirinden eğlenceli ve öğretici aktivitelerin yanı sıra çeşitli gösteriler de çocuklarımız için sahne alacaklar. Tiyatro gösterilerinden tutun, illüzyon şovları, boyama etkinlikleri ve daha birçok şov gösterileri hem çocuklarımızı hem de kendini çocuk hisseden büyüklerimizi coşkuyla eğlendirecek. Bir hafta boyunca ders çalışan çocuklarımız bu eğlenceli aktivitelerle yeni bir haftaya daha neşeli başlayacaklar.

Etkinlik kapsamındaki gösterilerin her hafta Cumartesi –Pazar günü sergilenmeye devam ediyor. Gösterilerde çocuklarımız gönüllerince eğleniyor ve çeşitli hediyeler kazanıyorlar. AVM ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gören gösteriler daha da genişleyen bir içerikle her hafta sonu sergilenmeye devam edecek.

Tüm çocuklarımızı aileleri ile birlikte Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde eğlenceye davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir