HD İskender Lezzeti Artık Isparta’da!

HD İskender, 5 Mart tarihinde Iyaşpark AVM’de açmış olduğu yeni şubesi ile, ülkece en beğenilen yemeklerin başında gelen iskenderi Ispartalı best food severlerin beğenisine sunuyor.Türkiye’nin ilk zincir iskender markası HD İskender “Tarladan çatala gıda güvenliği” ilkesini benimseyerek; üretim, hijyen ve lezzet standartlarından taviz vermiyor. Domates sosundan pideye, salatadan ete kadar her ürünü günlük hazırlayıp, 20 yıldır hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanmadan müşterileriyle buluşturuyor. Kendisine ait et işleme tesisine sahip olan HD İskender, restoranlarında kullanılan eti, son teknoloji ile hazırlanan ileri kamera ve bilgisayar sistemleri ile sürekli takip ediyor. HD İskender, iskenderin masaya gelene kadar geçirdiği evreleri sürekli izleyerek sunduğu ürünün kalitesinden %100 emin oluyor.HD İskender, Eğitim ve Kalite Departmanı bünyesinde çalışan 30’a yakın gıda mühendisi ve eğitimcisiyle her gün şubelerde ISO 22000 ve OHSAS kapsamında denetimler yaparken, ürünlerden, ekipmandan ve personel ellerinden alınan swap numuneleri ile kontroller gerçekleştiriyor.

HD İskender, her yaştan geniş müşteri yelpazesi ve güçlü cirosu ile 20 yıldır Türkiye’nin en sevilen iskenderini Iyaşpark AVM’de yeni tasarlanan teras konsepti ile Isparta ve bölge halkına sunuyor.Yorumlar (0)

  1. Gülşah çomak dedi ki:

    İftar için geldiğimiz hd iskenderde tam yarım saat bekledik, daha sonra önümüze gelen iskenderlerin eti soğuktu, pideleri sertti çatala girmeyecek kadar. Aldığım en kötü hizmetti. Ve hiçkimse bizden bunun için özür dilemedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir