Çekiliş Sonunda Hediyeler Sahiplerini Buldu

                                                                            MERCEDES’İN SAHİBİ BULUNDU

 

Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi 5. yılını ziyaretçilerine son model Mercedes C 180 style araç hediyesiyle taçlandırdı.

Isparta’nın ilk ve tek alışveriş merkezi olan IYAŞ Park AVM, müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi Iyaş Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi her yıl olduğu gibi bu yılda “MERCEDES’İN SAHİBİNİ ARIYORUZ” sloganı ile büyük bir çekiliş kampanyası düzenledi.04 Ocak Pazar günü gerçekleştirilen çekiliş töreni ile uzun süredir aranmakta olan Mercedes’in sahibi bulundu. 22 Ağustos – 31 Aralık tarihleri arasında yürütülen kampanyaya her yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça yoğun katılım gerçekleşti. Her yıl artarak devam eden kupon sayısı bu yıl da hedeflenen rakamları aşarak  yaklaşık 260 bin kuponu buldu.

IYAŞ Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin geleneksel olarak düzenlediği kampanyanın çekilişi,             04 Ocak Pazar günü saat 15.00’de noter huzurunda bölge halkının yoğun katılımlarıyla gerçekleştirildi. Çekilişte müşterilerine bir Mercedes c 180 ve birbirinden farklı hediyeler dağıtan IYAŞ Park AVM, herkesi mutlulukla buluşturdu. Çekiliş töreni baştan sona bölgenin tek televizyon kanalı olan Kanal 32’de canlı olarak yayınlandı.

IYAŞ Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin “MERCEDES’İN SAHİBİNİ ARIYORUZ” kampanyasında talihliler belli oldu. Büyük ödül 2014 model Mercedes C 180 Style’ın  sahibi  Önder Öztürk oldu.

Yoğun ilgi toplayan çekiliş, çevre illerden de misafir çekti. Türkiye’nin dört bir yanından katılımcının olduğu “MERCEDES’İN SAHİBİNİ ARIYORUZ” kampanyasında davetliler, şans toplarını soluksuz takip etti. Topların gösterdiği rakamlar, kampanyaya katılanlar için adeta umut ifadesiydi.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir