Anneler Günü’nde Kimseye Söz Vermeyin

Iyaşpark AVM Anneler Gününde yine annelerimize unutulmaz bir gün yaşatmayı planlıyor. 10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla Alışveriş Merkezinde her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Anneler Gününe özel yarışma programını bu yıl da gerçekleştirmek amacıyla çalışmalarına başlamış bulunmakta. Saat 15.00’te başlayacak olan Anneler Günü programlarının içinde yer alan birbirinden eğlenceli yarışmalar, güzel ödüller, çocuk korosu gösterileri bu özel ve anlamlı günü renklendirecek. Annelerimizin katılacağı yarışmalar içinde şunlar yer almakta:

İlk olarak Pinpon Topu oyunu, ardından Masa Üstünde Bardak Kaydırma Yarışması, sonrasında Çiğ Köfte Yeme Yarışması yapılacak.  Yapılan puanlama sonucu finale kalan ilk beş yarışmacı ile de Final Oyunu olan Pasta Süsleme Yarışması ile sevgili annelerimiz birbirleriyle yarışarak ilk üçü belirleyecekler. Yarışmada Elele Derneği Başkanı Canan aydın jüri başkanlığı yapacak. Başvuru sayısı 30 yarışmacı ile sınırlıdır.

Ödüller:

1.‘ye Tek taş yüzük+sürpriz hediyeler

2.‘ye EHM yatak örtüsü+ sürpriz hediyeler

3.‘ye Madame Coco hediye pk(Porselen çaydanlık-kahve tk-3’lü banyo seti)+ sürpriz hediyeler

 

  1. ‘ye Mansiyon ödülü+sürpriz hediyeler
  2. ‘ye Mansiyon ödülü+sürpriz hediyeler

Yarışmaya katılan diğer  tüm annelerimize de çeşitli sürpriz hediyeler verilecek. Yarışmaya katılım için 08 Mayıs Cumartesi günü 18.00’e kadar Iyaşpark AVM Danışma’dan Katılım Formu doldurulması yeterli olacak. Tüm annelerimizi yarışmaya bekliyoruz. 10 Mayıs Pazar günü kimseye söz vermeyin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir