Adım Adım Geldi!

27 yılı aşkın deneyimi ile ayakkabı sektörünün köklü markalarından biri olan ADIM ADIM, Isparta Iyaşpark AVM’de açılan yeni mağazası ile ayakkabı alışverişine yeni bir soluk getirmeyi düşünüyor. 1989 yılında Denizli’de ilk mağazası ile pazara giriş yapan ADIM ADIM, bugün Denizli, Isparta ve Uşak olmak üzere toplam sekiz mağazası ile hizmet veriyor. Denizli mağazası 2200 m² lik alanıyla bölgenin en büyüğü konumundadır. Sürekli gelişen ve hızlı büyüyen yapısıyla ayakkabı,çanta ve aksesuar sektöründeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırıyor. ADIM ADIM 27 yılı aşkın sektör tecrübesi, geniş ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemin getirdiği güvenle, ülke çapındaki yatırımlarına hız vererek sektörün en iyi bir kaç firmasından biri olmayı hedeflemektedir.

Kaliteli ve güncel ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen ADIM ADIM, geniş ürün yelpazesini, müşterilerine makul ve erişilebilir fiyatlarla sunuyor. Mağazalarda sunulan koleksiyon dahilinde; kadın,erkek, çocuk olmak üzere ayakkabı, çanta, aksesuar kategorilerinde yüzlerce yerli, yabancı ünlü marka ve binlerce ürün bulunmaktadır.

Adım Adım Genel Müdürü Mesut Özyörük; yeni konsept mağazamız ile sezonun en yeni modellerini en uygun fiyatlarla sunarak, Ispartalılara farklı bir alışveriş deneyimi yaşatacağız. ADIM ADIM’ın mağazalaşma atağının devam edeceğini belirten Özyörük, açtığımız her mağazanın, hem markamıza hem de bulunduğumuz bölge ekonomisine katkı sağladığına inanıyoruz. Bölgedeki bayi ağımızla Isparta’lıların öncelikli tercihi haline gelmeyi hedefliyoruz” dedi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Toplam 0 Oy
0

Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın:

+ = Verify Human or Spambot ?

Yorumlar (2)

  1. hamit dedi ki:

    iğdarenc ayakkabı birgün bile giyemeden garantiye gönderildi bir ay oldu yaza giyeriz sanırım

    • İyaş Park dedi ki:

      Hamit bey merhaba, konu ile ilgili yasal süre içinde mağaza size dönüş yapmamış ise, Tüketici Hakları İl Hakem Heyetine başvurmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir